Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 01.04.2020 02:18

​Zhduken dy vajza, një në Viti dhe një në Mitrovicë

Prishtinë | 14/01/2020 10:23

Policia raporton për zhdukjen e dy vajzave nga shtëpia e tyre.

Rasti i parë ka ndodhur në fshatin Lubishtë  të  Vitisë ku babai i saj ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj.

Ndërsa rasti i dytë ka ndodhur në Mitrovicë ku po ashtu babai ka raportuar se vajza e tij  është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress