Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 04.07.2022 10:42

​Zhduket një vajzë e mitur në Ferizaj

Prishtinë | 01/02/2020 15:57

Një vajzë e mitur është raportuar si e zhdukur në Ferizaj.

Rastin e ka raportuar në Polici, babai i vajzës së mitur, sipas së cilit, vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress