Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 12:26

​Zhduket një vajzë e mitur në Prishtinë

Prishtinë | 10/10/2019 15:00

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prishtinë. Rastin e ka raportuar në Prishtinë motra e saj, cilas të cilës, e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress