Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 25.05.2022 02:38

​​Zhduket një vajzë e mitur në Prishtinë

Prishtinë | 02/02/2020 08:31

Një vajzë e mitur është raportuar si e zhdukur në Prishtinë.

Rastin e ka raportuar në polici vëllai i saj, sipas të cilit, vajza e mitur është largua nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress