Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 04.07.2022 11:17

​Zhduket një vajzë nga Gjilani

Gjilan | 31/01/2020 11:57

Policia raporton se një person nga Gjilani ka njoftuar në Polici se vajza e tij ka dal nga shtëpia më 29 janar dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj

Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress