Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 17.08.2022 12:16

​Zhduket për herë të katërt një vajzë në Pejë

Prishtinë | 07/02/2020 10:36

Një vajzë është raportuar si e zhdukur në Pejë.

Sipas Policisë, ajo ka dal nga shtëpia që nga data 4 shkurt dhe nuk dihet vendndodhja e saj, e cila sipas vëllait të saj edhe më parë tri herë ishte larguar nga shtëpia.

Njësitë policore janë duke u marrë me rastin./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress