Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 09:36

​Alisson portieri më i mirë për vitin 2019

Prishtinë | 02/12/2019 22:32

Portieri i Liverpoolit, Alisson Becker është shpallur portieri më i mirë për vitin 2019.

Në ceremoninë e “France Football”, Becker është vlerësuar më i miri, duke lënë pas Ter Stegen, Lloris dhe Kepa.

“Është nder i madh të jem këtu, me këta lojtarë të mëdhenj, si ferma ashtu edhe meshkuj. Ju gjithmonë na e bëni punën e vështirë”, tha Alisson.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress