Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:19

​Amir Rrahmani në formacion kundër Juventusit

Prishtinë | 21/09/2019 18:06

Ka filluar ndeshja mes Juventusit dhe Veronas, e cila zhvillohet në Serie A.

Qendërmbrojtësi kosovar Amir Rrahmani e ka nisur ndeshjen si titullar.

Ndeshja po zhvillohet në stadiumin “Allianz Arena”./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress