Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.03.2021 06:36

​Arbër Zeneli i rikthehet fushës së gjelbërt pas 7 muajve

Prishtinë | 03/02/2020 17:42

Arbër Zeneli jep lajmin e madh për të gjithë tifozët e Kosovës.

Sulmuesi anësor i Reims është rikthyer në stërvitje pas një kohe të gjatë lëndimi.

“Durim, gati të rikthehem”, ka shkruar Zeneli në llogarinë e tij në Instagram.

Zeneli ishte lënduar në qershor të vitit 2019 në ndeshjen e zhvilluar në Podgoricë në mes të Malit të Zi dhe Kosovës.

Që nga ajo kohë, sot ishte hera e parë që shkeli tapetin e fushës së gjelbërt mitrovicasi.


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress