Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 12.07.2020 05:12

​Aurier mund të kaloj në janar tek Milani

Prishtinë | 22/09/2019 14:37

Milani mbetet në kërkim të përforcimeve për merkaton e janarit.

Një repart që duhet tëketë prurje është mbrojtja ku në krahun e djathtë Andrea Conti nuk bind dhe kjo u pa edhe në derbin e humbur me Interin. 

Boban dhe Maldini kanë hedhur sytë te Serge Aurier i cili që në verë kërkoi largimin nga Tottenham dhe më pas asgjë nuk u konkretizua. 

26-vjeçari nuk luan rregullisht nën drejtimin e Pochettinos dhe kërkon të ndryshojë ambient ndërsa kartoni i tij vlerësohet 15 milionë që mund të përballohet nga arka e Milanit.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress