Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 02:29

​Baba i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar

Prishtinë | 11/09/2019 11:21

Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar.

Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e zhveshjes, transmeton KosovaPress.

Për këtë gjë tha se Neymar ishte shumë i lumtur te gjiganti spanjoll.

“Braziliani dëshiron të jetë aty ku është i lumtur. Djali im ishte i lumtur te Barcelona. Kur shokët e tij e pyetën nëse do të rikthehet, kjo e preki atë”, deklaroi ai.

Ai gjithashtu foli edhe për rolin e tij si agjenti i Neymar.

“Si agjent, ndjehesh i dobët kur nuk ka strukturë që të lejon të largohesh. Nuk kishte lirim në kontratë dhe kjo i bëri gjërat e vështira. U munduam dhe bëmë më të mirën për të”, deklaroi ai.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress