Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:26

​Barça bën lëvizjen e papritur, tenton transferimin e Van Dijk

| 12/07/2019 09:25

​Virgil van Dijk e ka refuzuar mundësinë e transferimit në Barcelonë.

Holandezi po konsiderohet si një ndër qendërmbrojtësit më të mirë në botë pasi ndihmoi Liverpoolin të fitojë trofeun e Ligës së Kampionëve për herë të gjashtë, transmeton KosovaPress.

Mediet angleze thonë se Van Dijk ishte kontaktuar nga Barcelona për të parë nëse është i interesuar për t’u transferuar në “Camp Nou”.

Mediat angleze raportuan se gjithçka ndodhi papritur, kur Barcelona provoi t’ia “vjedhë” Liverpoolit yllin e skuadrës, mirëpo kjo gjë nuk u pranua dhe nuk është biseduar më tepër.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress