Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 11:09

​​Beckham në kontakt me Messin

Prishtinë | 11/09/2019 19:12

Shefi i Inter Miamit, David Beckham ka kontaktuar yllin e Barcelonës, Lionel Messi për të biseduar për një transferim të lojtarit.

Sipas mediave spanjolle legjenda e Realit dhe United, i ka premtuar argjentinasit super ofertë, transmeton KosovaPress.

Messi është i lirë për t’u larguar nga Barcelona në qershor dhe për këtë gjë anglezi është duke shprehur interesim të madh.

Argjentinasi me herët ka thënë se do të largohet nga “Camp Nou”, vetëm nëse do të merrte ndonjë ofertë nga ndonjë klub jashtë Evropës.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress