Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 14.07.2020 09:22

​Celina dhe Nuhiu do të përballen sot në ligën e dytë angleze

Prishtinë | 09/11/2019 12:41

Bersant Celina dhe Atdhe Nuhiu do të jenë kundërshtarë sot në rangun e dytë të futbollit anglez, në ndeshjen që do ta zhvillojnë Swansea dhe Shefied United.

Celina pjesë e skuadrës uellsiane është shndërruar në futbollist kyç këtë sezon me golat dhe asistimet e tij. Nuhiu pritet të jetë në bankë rezervë për këtë ndeshje.

Ndeshja fillon nga ora 16:00, ndryshe, që të dy futbollistët janë ftuar nga përzgjedhësi i Kosovës, Bernard Challandes për dy ndeshjet e nëntorit, kundër Çekisë dhe Anglisë


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress