Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 09:49

​De Ligt shtrëngon dhëmbët, pritet të luaj nga minuta e parë ndaj Milanit

Prishtinë | 08/11/2019 13:07

Mbrojtësi holandez kishte munguar në ndeshjen e Ligës së Kampionëve ndaj Lokomotiv të Moskës.

Megjithatë ai duket se ka punuar i ndarë nga grupi i lojtarëve tjerë, dhe sot pritet të rikthehet në grup dhe të përgatitet për ndeshjen ndaj Milanit.

De Ligt pritet të luajë përkrahë Bonnucit në ndeshjen e së dielës.

Ndeshja mes Juventusit dhe Milanit zhvillohet të dielën me fillim nga ora 20:45./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress