Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 25.05.2020 02:36

​Dy gjigantët francez në garë për Bakayokon

Prishtinë | 19/08/2019 09:11

PSG dhe Monaco janë duke bërë garë për mesfushorin e Chelseas, Tiemoue Bakayoko.

Francezi është duke kërkuar largimin nga blutë e Londrës dhe shumë ekipe janë të interesuara për të, transmeton KosovaPress.

Monaco ka kontaktuar “blutë”, për të bërë ndonjë marrëveshje, por ende asgjë nuk është arritur.

Bakayoko nuk ka luajtur ende këtë sezon nën urdhrat e Frank Lampard dhe ka shumë mundësi të largohet këtë muaj.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress