Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 23.09.2020 06:23

​Emery dëshiron t’i shesë këta lojtarë

Prishtinë | 14/08/2019 16:03

Trajneri i Arsenalit, Unai Emery po mundohet t’i shesë katër lojtarë këtë muaj.

Emery e ka pranuar që ka disa lojtarë të cilët duhet të largohen, në mënyrë që të skuadra të jetë në nivelin e duhur.

“Ne 20-25, ditët e ardhshme disa lojtarë do të largohen. Dua ta rregulloj ekipin”, deklaroi ai, transmeton KosovaPress.

Mediat angleze thonë që katër lojtarët me të padëshiruar nga tekniku spanjoll janë, Shkodran Mustafi, Mohamed Elneny, Emile Smith Rowe dhe Nacho Monreal.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress