Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 15.07.2020 01:27

​Fabian Delph nuk do të luajë ndaj Kosovës

Prishtinë | 12/11/2019 23:56

Fabian Delph është larguar nga kampi i Anglisë dhe është rikthyer tek Evertoni.

Mesfushori anglez është grumbulluar nga ‘Tre Luanët’ i lënduar, por që kishte shpresuar se do të rikuperohej për dy ndeshjet e radhës të eliminatoreve për Euro 2020.

Megjithatë, tani është konfirmuar se Delph nuk mund të luajë dhe se rikuperimin do ta vazhdojë te klubi i tij.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress