Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 03.08.2020 02:31

​Fillon pjesa e dytë Shqipëri-Francë

Tiranë | 17/11/2019 21:49

Ka filluar pjesa e dytë mes Shqipërisë dhe Francës në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020.

Franca është në epërsinë e dy golave të shënuar brenda 45 minutave të parë derisa ka në avantazh edhe posedimin e lojës.

Golat i shënuan Corentin Tolisso në minutën e tetë dhe Antoine Griezmann në minutën e 31-të, transmeton KosovaPress.

Kujtojmë që kjo ndeshje po zhvillohet në stadiumin e ri në Tiranë “Air Albania Stadium”. /KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress