Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 02:54

​Formacionet Shqipëri-Francë

Tiranë | 17/11/2019 20:03

Ndërkohë që sonte në ora 20:45 fillon beteja Shqipëri-Francë për kualifikimet e evropianit 2020, tashmë janë publikuar edhe formacionet.

Këto janë formacionet me të cilat do të luajnë Shqipëria dhe Franca:

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress