Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 23.02.2020 12:15

​Formacionet zyrtare: Southampton – Liverpool

Prishtinë | 17/08/2019 15:32

Liverpool sot zhvillon ndeshjen e javës së dytë në Premier Ligë kundër Southamptonit.

“The Reds” pas fitores së arritur javën e kaluar, dhe pas fitimit të Superkupës së Evropës do të synojnë ta vazhdojnë serinë e fitorëve.

Tanime të dy trajnerët kanë publikuar formacionet me të cilët do të nisin ndeshjen.

Tek Liverpooli edhe pse u raportua se portieri Ardian do të mungojë, ai pritet ta nis ndeshjen qysh nga minuta e parë, ndërsa Shaqiri edhe kësaj radhe do ta nis ndeshjen nga bankina./KosovaPress/

Southampton

Liverpool:
Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress