Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 13.07.2020 08:05

​Gjermania publikon listën për ndeshjet e nëntorit, Low fton disa lojtarë të ri

Prishtinë | 08/11/2019 14:38

Gjermania ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet e nëntorit ndaj Bjellorusisë dhe Irlandës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Trajneri Joachim Low ka ftuar disa lojtarë të ri, për dy ndeshjet vendimtare, që do ta vendosin fatin e Gjermanisë për Kampionatin Europian.

Ja të ftuarit ku mes tyre nuk mungojnë disa talent:

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress