Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 10.07.2020 02:04

​​Hadërgjonaj: Do të japim gjithçka që t’ju bëjmë të lumtur

Prishtinë | 13/11/2019 22:40

Kosova nesër zhvillon ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, ndaj Republikës Çeke.

Djelmoshat kosovarë do të mundohen të marrin tre pikë të plota në përballjen ndaj kombëtares çeke, për të mbajtur gjallë shpresat për kualifikim.

I gatshëm për këtë ndeshje është shprehur edhe Florent Hadërgjonaj.

"Gati për ndeshjen vendimtare. Do të japim gjithçka që të ju bëjmë të lumtur", ka shkruar Hadërgjonaj në faqën e tij në Facebook.

Ndeshja mes Republikës Çeke dhe Kosovës zhvillohet nesër me fillim nga ora 20:45./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress