Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 06:25

​​Kosova kalon në epërsi

Prishtinë | 10/10/2019 19:27

Është duke u zhvilluara ndeshja miqësore ndërmjet Kosovës dhe Gjibraltarit.

Kosova ka arritur të shënoj golin e epërsisë pas shumë rasteve të krijuara në pjesën e dytë.

Një aksion fantastik i nisur nga mbrojta e Kosovës përfundoi me golin e shënuar nga lojtari i inkuadruar në pjesën e dytë tek Kosova, Florent Hasanit.

Tanimë Kosova ka në kontroll ndeshjen dhe do të tentojë të shënoj edhe gola tjerë për ta thelluar epërsinë, raporton KosovaPress.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress