Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 09:00

​​Kosova kalon në epërsi

Prishtinë | 14/10/2019 21:00

Është duke u zhvilluar ndeshja mes Kosovës dhe Malit të Zi, ku Kosova ka arritur të kalojë në epërsi me golin e shënuar nga Amir Rrahmani.

Në minutën e 10-të pas një harkimi nga goditja e këndit, Rrahmani nuk gaboi duke shënuar me kokë.

Kujtojmë që disa minuta më parë tifozët mysafirë janë përleshur me ata vendas, mirëpo me ndërhyrjen e sigurimit gjithçka është vënë nën kontroll.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress