Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 12.08.2020 10:55

​​Kualifikohen Liverpool dhe Napoli

Prishtinë | 10/12/2019 20:55

Kanë përfunduar dy ndeshjet e Grupit E të fazës së grupeve në Ligen e Kampionëve.

Në ndeshjen Salzburg – Liverpool, kampioni në fuqi i Ligës së Kampionëve, ka shënuar fitore me rezultat 0-2. Kurse në takimin tjetër, Napoli e ka mposhtur Genkun me rezultat 4-0, transmeton KosovaPress.

Liverpooli dhe Napoli kualifikohen në fazën tjetër të Ligës së Kampionëve. Liverpool është lideri i grupit me 13 pikë, kurse Napoli është i dyti me 12 pikë./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress