Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 08:02

​Kurzawa kërkon largimin nga PSG

Paris | 13/08/2019 22:34

Layvin Kurzawa po kërkon të largohet nga gjiganti francez.

Për shërbimet e francezit kanë shprehur interesim disa klube nga Spanja, por ai mund të transferohet edhe në Itali.

Ai pati vetëm 21 paraqitje në të gjitha garat sezonin e kaluar dhe nuk i bëri përgatitjet para-sezonale këtë vit, transmeton KosovaPress.

26-vjeçari kërkon të luajë në formacionin e parë, me një ekip që mund të luftojë për titull.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress