Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 28.05.2020 10:15

​Ky është vendimi i Perez për Zidanen

Prishtinë | 22/10/2019 16:53

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, dëshiron ta mbaj në stol trajnerin Zinedine Zidane.

Ka pasur disa sugjerime se pas humbjes ndaj Mallorcas dhe nëse sot do të humbas ndaj Galatasaray, do të ndodh shkarkimi i teknikut francez.

Mirëpo sipas mediave spanjolle, Florentino nuk është duke bërë panik dhe do të pres deri në dhjetor për të dhënë vendimin përfundimtar.

Florentino dëshiron t’i jep kohë Zidanes derisa të përfundojnë grupet në Ligën e Kampionëve, ndeshja e fundit për grupe në Ligën e Kampionëve është me 11 dhjetor, ndeshje në të cilën do të luajnë kundër Club Brugge.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress