Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 27.09.2021 08:57

​Ky pritet të jetë formacioni i Milanit në ndeshjen kundër Interit

Prishtinë | 06/02/2020 12:33

Në fundjavë do të luhet derbi i qytetit të modës në Itali, ndërmjet Interit dhe Milanit.

Diferenca në renditje është shumë e madhe, me ziklatrit që po zhvillojnë një sezon fantastik, ndërsa rosonerët janë ngjallur që nga ardhja e Ibrahimovic.

Për derbin e së dielës, tek kampi rosoner ka disa dyshime mbi 11-shen startuese, mirëpo sipas asaj që raportohet në mediat italiane, Kjaer dhe Ibrahimovic pritet të rikthehen në formacionin startues.

Formacioni i mundshëm i Milanit:

Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Hernandez; Castillejo, Kessie, Bennacer, Calhanoglu; Ibrahimovic, Leao.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress