Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 02.02.2023 02:09

​Lajm fantastik për Milanin para derbit me Interin

Prishtinë | 07/02/2020 15:04

Të dielën do të luhet derbi i Milanos, mes Interit e Milanit.

Ky takim të dy ekipet i gjen në pozita të ndryshme dhe me aspirata të ndryshme.

Interi është i dyti në tabelë, derisa Milani i gjashti.

Pamje të mira vijnë nga kampi kuq e zi, që sipas “Corriere dello Sport”, Zlatan Ibrahimoviqi, do të jetë në fushë nga minuta e parë në derbin ndaj Interit.

Kjo pasi që një javë më parë ai ishte i lënduar dhe nuk u paraqit për Milanin.

Patjetër që është lehtësim i madh për fansat e skuadrës, pasi edhe Piateku nuk është më.


Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress