Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 04.04.2020 05:05

​Liverpool sytë ka Malen

| 20/09/2019 14:55

Liverpool është duke shfaqur interesim për sulmuesin e PSV, Donyell Malen.

Malen është në formë të mirë këtë sezon dhe po shikohet nga disa klube evropiane.

Sipas mediave angleze “Reds”, po dëshirojnë ta transferojnë sulmuesin për t’i bërë garë Firminon për formacionin  e parë.

Çmimi i tij pritet të jetë rreth 1 milion euro, transmeton KosovaPress.

Malen ka shënuar nëntë gola në 12 paraqitjet e tij për klubin holandez këtë sezon.

Loading...

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress