Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 06.08.2020 12:18

​Man United ‘godet’ në merkato, transferon shokun e sulmuesit shqiptar

Prishtinë | 12/06/2019 16:53

Manchester United ka transferuar talentin e Swansea City, Daniel James.

21 vjeçari nga Uellsi është bërë transferimi i parë i Manchester United për sezonin 2019/2020.

Lajmi është zyrtarizuar nga ‘Djajtë e Kuq’ të cilët në faqen zyrtare të klubit i kanë uruar mirëseardhje James në ‘Old Trafford’.James po ashtu është pjesë e Kombëtares së Uellsit, ku ka regjistruar 4 paraqitje dhe ka shënuar një gol.

Mesfushori i talentuar ka luajtur së bashku me sulmuesin shqiptar tek Swansea City, Bersant Celina.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress