Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 28.09.2020 11:19

​Man United - Man City, konfirmohet mungesa e madhe

Prishtinë | 23/04/2019 16:11

Në ndeshjen e fundit të cilën Manchester City e fitoi 1-0 kundër Tottenhamit u dëmtua mesfushori belg, Kevin De Bruyne.

Tashmë është konfirmuar që ai do të mungoj në duelin kundër Manchester United, e cila shihet si testi i fundit i vështirë për “qytetarët” në rrugëtim për të mbrojtur titullin kampion.

De Bruyne rrezikon të mungoj edhe më gjatë dhe ka mundësi që të humb të gjitha ndeshjet e mbetura të këtij sezoni./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress