Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 27.09.2020 12:25

​Manchester United e ka seriozisht, kërkon talentin suedez

Prishtinë | 07/12/2019 12:21

Bisedimet mes drejtuesve të Manchesterit dhe agjentit të lojtarit kanë nisur.

Zyrtarët e Manchester United janë takuar me agjentin e Dejan Kulusevskit për të diskutuar të ardhmen e lojtarit.

Sipas asaj që shkruan Calcio Mercato, takimi ka qenë i frytshëm për të dyja anët, mirëpo asgjë konkrete nuk është vendosur.

Përpos Manchester United për yllin e Atalantës, i cili është i huazuar tek Parma, janë të interesuar edhe gjigantët italian, Inter e Juventus./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress