Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 09:36

​Megan Rapinoe fiton “Topin e Artë 2019”

Prishtinë | 02/12/2019 22:26

Futbollistja amerikane, Megan Rapinoe është shpallur futbollistja më e mirë në Botë, duke e rrëmbyer në Paris “Topin e Artë 2019”.

Megan Rapinoe i udhëhoqi SHBA-në drejt titullit të botës dhe ishte topgolashënuesja e Botërorit.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress