Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 02:36

​Milan po mendon ta transferojë këtë lojtar në janar

Prishtinë | 21/09/2019 15:37

Milan po synon të përforcojë repartin e mbrojtës për të ardhmen.

Boban dhe Massara nuk kanë ndërmend të ndalen në përpjekjet për të përforcuar Milanin edhe në merkaton e ardhshme në janar.

Mësohet se emisarët e dërguar prej tyre kanë vëzhguar në sfidën Benfica-Leipzig mbrojtësin Ruben Dias i cili ka si agjent të famshmin Jorge Mendes dhe raportet me këtë të fundit janë të shkëlqyera.

Në merkaton e verës 22-vjeçari pati oferta të ndryshme që nuk kënaqën drejtuesit e Benficës dhe në janar insistimi i kuqezinjve me një ofertë prej 35 milionë euro mund të afrojë palët drejt një akordi përfundimtar.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress