Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 27.05.2020 05:35

​Milani prezanton trajnerin e ri, kontratë 2-vjeçare

Prishtinë | 09/10/2019 12:35

AC Milan ka konfirmuar trajnerin e ri të skuadrës.

Stefano Pioli zyrtarisht ka marrë drejtimin e Milanit dhe ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me "Djallin".

Pas shkarkimit, Giampaolo hyri dhe në historinë e Milanit si një ndër trajnerët më afatshkurtër, pasi zgjati vetëm 111 ditë në krye të kuqezinjve.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress