Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 04:15

​​“Monaco është prioriteti im”

Prishtinë | 12/07/2019 22:53

Mesfushori i Leicester Cityt, Adrien Silva ka pranuar që dëshiron të rikthehet në AS Monaco.

Silva kaloi gjysmën e sezonit të dytë te Monaco dhe e ka bërë të qartë se dëshiron të vazhdoj aty karrierën, transmeton KosovaPress.

“Monaco është prioriteti im, kurrë nuk do të harroj çfarë bëri klubi i Monacos për mua, isha shumë mirë te klubi, më pëlqeu të punoja me Leonardo Jardim”, deklaroi ai.

Leicester janë të gatshëm për të bërë biznes me Monacon për Silvan këtë verë.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress