Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 10:17

​​Muller i gatshëm të largohet nga Bayerni

Prishtinë | 09/10/2019 21:36

Sulmuesi Thomas Muller, është i gatshëm për t’u larguar nga Bayern Munich.

Sipas mediave gjermane sulmuesi po dëshiron të largohet, pasi në pesë ndeshjet e fundit ka luajtur si zëvendësues.

Gjermani më herët ka qenë i kërkuar nga disa klube angleze si United, Liverpool e Arsenal, transmeton KosovaPress.

Sulmuesi është në i gatshëm dhe po pret ndonjë ofertë për të luajtur në kampionatin anglez.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress