Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 26.02.2020 05:34

​Nesër tërheqja e shortit për Digitalb Kupën e Kosovës

Prishtinë | 12/02/2019 12:09

FFK ka njoftuar se nesër do të bëhet tërheqja e shortit për gjysmëfinalet e Digitalb Kupës së Kosovës.

"Nesër (e mërkurë) në orën 12:00, në selinë e FFK-së, do të bëhet tërheqja e shortit për gjysmëfinalen e Digitalb Kupës së Kosovës. Pjesëmarrjen në gjysmëfinale e kanë siguruar Ballkani, Feronikeli, Trepça’89 dhe Vëllaznimi", thuhet në njoftimin e FFK-së.

Vëllaznimi në çerekfinale ka emliminuar Dritën, Trepça 89 pas penalltive e ka eliminuar Prishtinën, ndërkohë që Feronikeli ka arritur ta mposhtë Ferizajin e Ballkani Kikën./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress