Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 03.03.2021 06:26

​Neymar thyen rregullat e trajnerit, ja se çfarë ka bërë për ditëlindje

Prishtinë | 03/02/2020 16:15

Neymar e ka festuar një mënyrë spektakolare ditëlindjen e 28-të në një klube natë luksoz në Yoyo të Parisit.

Sulmuesi ka thyer në këtë mënyrë edhe sugjerimet e trajnerit të PSG-së Thomas Tuchel i cili pati theksuar se nuk një festë e madhe mund të shpërqendronte futbollistin. 

Neymar ftoi disa nga shokët e skuadrës si Edinson Cavani, Marco Verratti dhe Angel di Maria që u veshën me rroba të bardha, bashkë me anësorin e Lyonit, Memphis Depay.

Në këtë festë binte në sy muzika latine dhe kërcimet karakteristike që braziliani pëlqen dhe shpesh feston edhe golat me këto ritme muzikore.


Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress