Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 02:47

​Nis takimi Shqipëri-Francë

Tiranë | 17/11/2019 20:50

Në Tiranë ka nisur ndeshja kualifikuese për evropianin 2020 ndërmjet Shqipërisë dhe Francës.

Derisa kuqezinjtë kanë humbur gjasat për kualifikim , ‘”Gjelat” tashmë kanë siguruar pjesëmarrjen në Euro 2020.

Franca prin në tabelë me 22 pikë, derisa Shqipëria renditet në pozitën e katërt me 13 pikë./KosovaPress/

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress