Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 27.09.2020 12:06

​Përfundon pjesa e parë, Reali në epërsi ndaj Espanyolit

Prishtinë | 07/12/2019 13:46

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes në mes të Real Madridi dhe Espanyolit.

Ekipi mbretëror është në epërsi minimale, pas paraqitjes shumë të mirë në këtë pjesë.

Golin për skuadrën e Zinedine Zidane e shënoi Varane pas një aksioni tejet mirë të ndërtuar nga djelmoshat e teknikut francez.


Reali me një fitore të mundshme në këtë ndeshje, do të grumbullonte tre pikë më shumë se Barcelona e cila do ta zhvillojë ndeshjen e javës së së 16-të, sonte me fillim nga ora 22:00./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress