Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 04.06.2020 09:34

​“Perishiq do të adaptohet shpejt”

Munih | 13/08/2019 19:25

Drejtori sportiv i Bayern Munich, Hasan Salihamixhiq beson që Ivan Perishiq, do të adaptohet shumë shpejt në “Allianz Arena”.

Bayerni arriti ta huazojë kroatin nga Interi me mundësi blerje, transmeton KosovaPress.    

“Ai do të na ndihmojë me eksperiencën e tij. Teknikisht është shumë i fortë dhe ka dëshirë të luajë rolin e sulmuesit. Besoj që do të kuptohet shpejt me bashkëlojtarët dhe me trajnerin Kovaç”, deklaroi ai.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress