Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 03.02.2023 02:11

​Prishtina gjysmëfinalisti i parë i Kupës së Kosovës

Prishtinë | 08/02/2020 14:53

Prishtina ka arritur të siguroj gjysmëfinalene Kupës së Kosovës, pas triumfit ndaj Vushtrrisë me rezultat 4:1.

Transferimi i afatit kalimtar të janarit, Otto John shpërtheu në këtë ndeshje duke realizuar dy gola, ndërsa nga një shënuan Ergyn Ahmeti dhe Endrit Krasniqi nga pika e bardhe.

Golin e vetëm në këtë ndeshje për skuadrën mysafire e realizoi Drilon Fazliu./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress