Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Hënë, 21.09.2020 08:50

​Prishtina paralajmëron Llapin: Çdo ekip i madh kur nuk i mungon cilësia e merr vetën nga përballjet e vështira

Prishtinë | 08/11/2019 15:05

Prishtina ka dy ndeshje që nuk fiton, duke marr një barazim ndaj Dukagjinit dhe duke humbur si vendas ndaj Feronikelit.

E ndeshja e radhës për kryeqytetasit është takimi ndaj Llapit.

Prishtina në këtë ndeshje kërkon fitore, ndërsa në rrjetet sociale ka pyetur se mund të këndellet pikërisht ndaj Llapit.

Ja njoftimi i plotë i Prishtinës:Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress