Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 05.02.2023 06:16

​Prishtina – Vushtrria, ky është rezultati pas 45 minutave të parë

Prishtinë | 08/02/2020 13:54

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes e cila po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” ndërmjet Prishtinës dhe Vushtrrisë.

Skuadra nga kryeqytetit ka arritur të mbyllë pjesën e parë në epërsi me rezultat 2:1, shkruan KosovaPress.

Golat për skuadrën vendase i shënuan Endrit Krasniqi nga pika e badhë, dhe sulmuesi i sapo transferuar nga Skenderbeu, Oto John.

Ndërsa golin e vetëm në 45 minutat e parë për Vushtrrinë e ka realizuar Drilon Fazliu./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress