Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 22.02.2020 11:30

​PSG-Real Madrid, formacionet e mundshme

Prishtinë | 18/09/2019 10:36

Paris Saint Germain dhe Real Madridi do të përballen mes tyre sonte në Ligën e Kampioneve.

Kjo supersfidë do të luhet në Paris dhe të dy ekipet kanë mungesa për shkak të dëmtimeve, përfshirë pezullimin e Neymarit te skuadra vendase.

Mediat franceze kanë publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

PSG: Navas, Meunier, Kimpembe, Silva, Bernat, Marquinhos, Gueye, Verratti, Sarabia, Di Maria, Icardi.

Real Madrid: Courtois; Carvajal, Militao, Varane, Mendy; Casemiro, Kroos, James; Vazquez, Junior, Benzema.

Loading...
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress