Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Premte, 29.05.2020 06:52

​Pulisic: Jam në formë shumë të mirë

Prishtinë | 10/10/2019 15:45

Sulmuesi i Chelseas, Christian Pulisic ka thënë se është duke u ndjerë shumë mirë para ndeshjes kundër Cubas të premten.

Sulmuesi është duke kaluar kohë të vështirë në Chelsea, pasi në javët e fundit ka qëndruar në stol.

Pavarësisht kësaj, 21-vjeçari mendon se është në kushte të mirë për të luajtur, transmeton KosovaPress.

“Ndihem në formën më të mirë. Kam besim në vetën time. Nuk do të lë asnjë që të ketë efekt te unë. Ndihem mirë dhe do të bëjë më të mirën këtë ndeshje”, deklaroi ai.

I pyetur për situatën e tij në “Stamford Bridge”, amerikani injoroj pyetjen.

“Jam i fokusuar me kombëtaren e Amerikës, kjo është gjëja e vetme që është në mendjen time për momentin”, përfundoi ai.

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress