Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 23.09.2020 06:18

​Rashica me lojë shpërblyese në rrjetet sociale, futbollistët tjerë të Kosovës tallen më të

Prishtinë | 06/12/2019 09:28

Milot Rashica përfund vit do të shpërblejë fansat e tij me një fanellë të nënshkruar nga ylli vushtrrias.

Kjo lojë është bërë nga vet Rashica në faqen e tij në Instagram dhe në Facebook.

Rashica, ka publikuar tre rregulla të thjeshta me të cilat mund të bëhesh fitues i kësaj fanelle.

Por, shumë lojtarë të Kombëtares së Kosovës janë tallur me vushtrriasin në komente.

Në këtë postim, Vedat Muriqi ka etiketuar dy futbollistë të Kosovës, Atdhe Nuhiun dhe Florent Hadërgjonajn.

Kurse, Hekuran Kryeziu ka zgjedhur t’i etiketoi tre futbollistë tjetër të Kombëtares sonë.

Më poshtë mund t’i shihni disa nga komentet në postimin e Rashicës./KosovaPress/

Loading...
 
 

Shpërndaje


Artikuj të sponzorizuar

Më shumë nga KosovaPress